HRB Pack Group Co., Ltd.

Po prostu dajemy najlepszą maszynę i serwis 24 * 7 godzin

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

HRB Pack Group Co., Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do tektury falistej na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do tektury falistej na sprzedaż
Kupujemy maszynę od HRB od 2012 roku. Czujemy się bardzo dobrze ze względu na maszynę dobrej jakości, rozsądną cenę i dobrą usługę posprzedażną. Planujemy wydłużyć naszą działalność z HRB na 2019. Wierzymy, że będziemy mieli dobrą przyszłość.

—— Jaibir Swach

Jestem z USA i menedżera zakupów maszyn. Kupiłem wiele maszyn z Chin, ale czuję tylko, że HRB jest najlepszy. Ponieważ mili ludzie, miła obsługa, oczywiście ładne maszyny. Odwiedzam HRB 4 - 5 razy w roku, a każdego roku daje mi inne odczucie, lubię to.

—— Jams White

Im Online Czat teraz

HRB Pack Group Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd
perspektywy fabryczne wytwarzanie części zamiennych maszyny do montażu budynek biurowy warsztat biuro 01 biuro 02

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : Pakiet HRB
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 1998
pc Export : 60% - 70%
Od 1999 roku. Znajduje się w południowej części Pekinu i na północ od Jinan, 3 fabryki w Chinach do linii do produkcji tektury falistej, maszyny do cięcia Frezarka Flexo drukarki, maszyny do laminowania flet. Posiadamy niezależną firmę eksportowo-importową, możemy eksportować bezpośrednio do klientów.

Mamy ponad 30 000 mkw instalacji produkcyjnych i 3 000 mkw. Biurowca. Ponad 400 sztabów, w tym zespół ds. Sprzedaży, zespoły posprzedażne, zespół produkcyjny, zespół ds. Badań naukowych ...

Mamy biuro po sprzedaży w Chinach, Wietnamie, Indiach, Bangladeszu, we Włoszech ...

Dzięki dużej ilości modeli i pełnej specyfikacji nasze produkty mogą zaspokoić potrzeby różnych klientów. W duchu ciągłego doskonalenia stale dążymy do perfekcji. Nasza firma aktywnie wykonuje ogólną pracę zarządzania jakością. Ze względu na piękny i gustowny wygląd, kompaktową i staranną technologię, rozsądną cenę i doskonałą obsługę posprzedażną, nasze produkty zdobyły zaufanie i pochwałę klientów w całym kraju od wielu lat.

Jeśli chodzi o energiczne rozwijanie branży opakowań kartonowych w Chinach jako naszej misji, będziemy szczerze współpracować z klientami i spełniać ich wymagania, oferując produkty lepszej jakości i doskonałe usługi posprzedażowe.

Szczegóły kontaktu
HRB Pack Group Co., Ltd

Tel: 86-317-7691588

Faks: 86-317-7691566

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)